Душовий піддон SHOWER Mode 100x70х15

- Готово к отправке
- Код: С15353
6 600 ₴
+380 (99) 006-55-59
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Shower прямокутний акриловий душовий піддон - ідеальний вибір для вашої ванної кімнати. З білим кольором, елегантною формою (1000 мм x 700 мм x 150 мм) та максимальним навантаженням до 120 кг, цей піддон гарантує комфорт та безпеку. Виготовлений в Туреччині з високоякісного акрилу, забезпечує тривалий та надійний використання. Гарантія - 12 місяців. Перетворіть свою душову зону на місце задоволення з Shower.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shower |
| Страна производитель | Турция |
| Форма поддона | Прямоугольная |
| Материал поддона | Акрил |
| По глубине | Средний ( от 4 до 15 см) |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 700 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Диаметр отверстия для слива | 50 мм |
| Комплектация | |
| Панель для поддона | Да |
- Цена: 6 600 ₴

