Душовий бокс VERONIS BV-3-99 90х90х220

- В наличии
27 720 ₴
+380 (99) 006-55-59
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд: Veronis (Італія)Яскраві сріблясті алюмінієві профіліЗагартоване скло завтовшки 5 ммЗаднє скло завтовшки 5 мм, пофарбоване в білий колірперемикач на 2 режими: Ручний душ з 3 функціями та душовим шлангом 1,5 м + верхній душстійка регульована по висоті з ручним душемпластикова поличка білого кольору з гачкамиРучки пластикові хромованііз дзеркаломбілий верхній дахдушовий піддон, висота: 38 см, глибина 25 смДушовий піддон із акрилу в комплекті із сифоном. Максимальне навантаження на піддон 280 кг. Високі борти по периметру піддону, що дозволяє робити збірку без використання герметика.ДхШхВ 90х90х220
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Veronis |
| Страна производитель | Италия |
| Вид сантехнического оборудования | Гидромассажная кабина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество створок двери | 2 |
| Материал поддона | Акрил |
| Материал стенок | Стекло |
| Состояние | Новое |
| Цвет профиля | Хром |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота в см. | 220 |
| Висота піддону в см. | 38 |
| Глибина піддону в см. | 25 |
| Довжина в см. | 90 |
| Доставка/Оплата | Доставка новою поштою за передоплатою |
| Количество дверей | 2 |
| Колір дверей | Прозорий |
| Колір задніх стінок | Білий |
| Материал двери | Стекло |
| Матеріал задніх стінок | Скло |
| Поддон | Середній |
| Позиція | Кутова |
| Страна | Италия |
| Тип дверей | Раздвижные |
| Толщина стекла | 5 мм |
| Форма | Полукруглая |
| Ширина в см. | 90 |
- Цена: 27 720 ₴









