Душова перегородка INSANA Alba 120х195 walk in

- В наявності
8 573 ₴
Відкрийте для себе стиль та зручність з душовою кабінкою INSANA Alba розміром 120x195. Ця кабінка поєднує в собі сучасний дизайн і високу якість матеріалів, створюючи ідеальне місце для ваших ранкових та вечірніх ритуалів.
За конструцією ця кабінка є так звана Walk in, що означає, що ця скляна перегородка не має дверей і можна вільно заходити та виходити. Бездверна конструкція "Walk-In" додає відчуття відкритості та легкості у ванній кімнаті та забезпечують вам достатньо місця для комфортного користування душем.
Прозоре скло товщиною 6 мм виготовлене з закаленого матеріалу, що забезпечує високий рівень безпеки та міцності.
Може встановлюватись беспосередньо на підлогу з викорисанням душового трапу, або можна підібрати піддон.
Чорні обриси цієї дущової перегородки ідеально вписуються в будь-яку сучасну ванну кімнату, особливо якщо вона виконану стилі лофт.
Зробіть вашу ванну кімнату справжнім місцем насолоди з душовою кабінкою INSANA Alba. Відчуйте комфорт і елегантність кожного моменту свого дня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insana |
| Країна виробник | Польща |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Поверхня огорожі | Прозора, З візерунками |
| Конструкція жорстких шторок | Каркасна |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Чорний |
| Наявність дверей | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 1950 мм |
- Ціна: 8 573 ₴





