Карниз для душового піддона 80х80 кутовий неіржавка сталь

- В наявності
- Код: А0050237
689 ₴
+380 (99) 006-55-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карниз для квадратного душового піддона розміром 80х80.
Матеріал: нержавіюча сталь
Країна виробництва: Україна
Комплектація: карниз +кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Карниз кутовий |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Регульована довжина | Ні |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Колір покриття | Хром |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 689 ₴


