Карніз для ванної 140x140 дугова нержавіальна сталь

- В наявності
- Код: А0045397
860 ₴
+380 (99) 006-55-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карниз для кутової ванни душового розміру 140х140.
Матеріал: нержавілий сталь
Країна виробництва: Україна
Комплектація: карниз + кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Регульована довжина | Ні |
| Тип | Карниз дуговий |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 1400 мм |
- Ціна: 860 ₴


