Карниз для ванної 150х100 асиметричний неіржавка сталь

- В наявності
- Код: А0045395
799 ₴
+380 (99) 006-55-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карниз для асиметричної ванни душового розміру 150х100
Матеріал: нержавіюча сталь
Країна виробництва: Україна
Комплектація: карниз + кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Регульована довжина | Ні |
| Тип | Карниз кутовий |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 799 ₴


