Душова перегородка Aquanil FIT Black 90х195, 8 мм, прозора, профіль чорний

- В наявності
- Код: FIT90х195Black
11 180 ₴
+380 (99) 006-55-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Все про товар
Тип: Душова перегородка
Колір виробу: Прозорі
Габарити: 90х195 см
Матеріал: Скло
Характеристики
Тип: Душова перегородка
Колір вироби: Прозорий
Колір профілю: Чорний
Комплектація: Вітраж
Матеріал профілю: Алюміній
Габарити: 90х195 см
Матеріал: Скло гартоване
Товщина скла: 8 мм
Країна-виробник товару: Туреччина
Країна-реєстрації бренду: Туреччина
Гарантія: 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquanil |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відкриття | Нерухома |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Конструкція жорстких шторок | Безкаркасні |
| Колір профілю | Чорний |
| Наявність дверей | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Прозоре |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1950 мм |
- Ціна: 11 180 ₴


