Змішувач для раковини (умивальника) YOKA GELAZA CHROME хром високий *

- Немає в наявності
- Код: BU.GELAZA-36
3 066,64 ₴
+380 (99) 006-55-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для умивальника у стилі ретро – це не тільки практичне рішення для ванної кімнати, але й декоративний елемент, що надає інтер'єру неповторного характеру. Декоративні елементи з кераміки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoka |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підводки | Гнучка |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Висота | від 30 см і вище |
| Висота (см) | 31 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр з'єднання | 3/8 дюйма |
| Длина излива | від 10 до 15 см |
| Довжина виливу (см) | 11 |
| Довжина шланга (см) | 50 |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Призначення | для раковини |
| Розпродаж | Да |
| Способ монтажа | на стільницю |
- Ціна: 3 066,64 ₴






