Карниз для душового піддона 90х90 дуговий неіржавка сталь

- В наявності
- Код: А0045399
722 ₴
+380 (99) 006-55-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карниз для кутового (версія кола) душового піддона розміром 90х90.
Матеріал: нержавіюча сталь
Країна виробництва: Україна
Комплектація: карниз + кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Регульована довжина | Ні |
| Тип | Карниз дуговий |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 722 ₴


