SH-90/45 new, Sansa, душова кабіна 90 х 90 см, рама brushed, скло матове-sharm

- В наявності
- Код: SH-90/40
12 100 ₴
+380 (99) 006-55-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Душова кабіна на високому піддоні. Розмір: 90 х 90 х 210 см. Рама brushed, скло матове-sharm 6 мм. Міцна конструкція, якісна фурнітура, широкі дверні ручки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sansa |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Виконання стінок | З візерунками |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Матеріал стінок | Скло |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Колір профілю | Полірований алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2100 мм |
| Висота піддону | 400 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально допустима вага користувача | 120 кг |
- Ціна: 12 100 ₴





