Змішувач для раковини (умивальника) YOKA LOLA 36 BLACK чорний *

- В наявності
- Код: BU.LOLA-36-BLK
4 651,06 ₴
+380 (99) 006-55-59
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для умивальника YOKA LOLA – відмінний вибір для тих, хто хоче наголосити на сучасному характері своєї ванної кімнати. Чорний колір надає інтер'єру ексклюзивного та стильного вигляду. Він пропонує не тільки естетику, але також високу якість виготовлення та функціональність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoka |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підводки | Гнучка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Висота | від 30 см і вище |
| Висота (см) | 36 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр з'єднання | 3/8 дюйма |
| Длина излива | від 10 до 15 см |
| Довжина виливу (см) | 15 |
| Довжина шланга (см) | 50 |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Призначення | для раковини |
| Розпродаж | Да |
| Способ монтажа | на стільницю |
- Ціна: 4 651,06 ₴






